See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1188 Utryckningsfordon Västra Sörmlands räddningstjänst
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av ett (1) ledningsfordon och ett (1) släck och räddningsbil till Västra Sörmlands Räddningstjänst.
Intern identifierare: TI 2023-1188
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde ledningsbil
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde släck/räddningsbil