234468-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Mass photometry instrument
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMass photometry instrument
BeskrivningUppsala University, Department of Chemistry-BMC, hereby invites you to submit a tender regarding a procurement of a ready-to-use benchtop mass photometry instrument for mass measurements of proteins, protein complexes, and nucleic acids in solution.
Intern identifierareUH 2023/75
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMass photometry instrument