2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till produktprentation: IVA-bår till ambulansflyg
Beskrivning: Inbjudan till produktpresentation av IVA-bår till ambulansflyg
Intern identifierare: 25/101
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192160 Bårar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 34711000 Helikoptrar och flygplan