234536-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Kvalitetsledare Årstafältet - Östberga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalitetsledare Årstafältet - Östberga
BeskrivningUppdraget omfattar ett (1) konsultuppdrag för kvalitetsledare upp till 50% av en heltidstjänst i projekt Årstafältet och Östberga. .
Intern identifierareE2025-03216
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKvalitetsledare Årstafältet Östberga