2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Drift och underhåll gatubelysning
Beskrivning: Upphandling avseende drift och underhåll av kommunens gatubelysning.
Intern identifierare: TF2024/727
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fordonskrav
Beskrivning: Grundläggande fordonskrav
Intern identifierare: 1684936
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: drift och underhåll
Beskrivning: Ramavtal avseende Drift- och underhåll av gatubelysning inom kommunen
Intern identifierare: 1685432