2346-2020 - ResultatSverige-Sundsvall: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänst gällande interimchefer
Referensnummer: AD 2705/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Bolagsverket inbjuder anbudsgivare att lämna anbud för upphandling av bemanningstjänst gällande interimchefer.
Vi avser att teckna avtal med en anbudsgivare för en period om fyra år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79420000 Managementtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen