Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Priser för Almnäs utförs i överensstämmelse med förfrågningsunderlaget.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete, 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten, 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kommer sedan
Priser för Nykvarn utförs i överensstämmelse med angivna handlingar.
Del nr: 2
Almnäs och Nykvarn anbud som avser båda kontrakten tillsammans.
Del nr: 3