234747-2025 - Resultat
Sverige – Kontorsstädning – Lokalvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård
BeskrivningUpphandlingen avser daglig lokalvård av stadsarkivets lokaler på Kungsklippan och Liljeholmskajen.
Intern identifierareSSA 2024/5750
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård