Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 22 100 000,00 SEK