See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård
Beskrivning: Lokalvård
Intern identifierare: FK 2023/005680
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Blå
Intern identifierare: Blå
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Gul
Intern identifierare: Gul
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lila
Intern identifierare: Lila
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Orange
Intern identifierare: Orange
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Rosa
Intern identifierare: Rosa