2. Förfarande
Förfarande
Titel: Takhängda medicinska försörjningsenheter
Beskrivning: Ramavtal gällande takhängda medicinska försörjningsenheter till Region Dalarna.
Intern identifierare: HSN 2026/451
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000