See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hörapparater
Beskrivning: Hörapparater till Stockholms läns Sjukvårdsområde och Region Gotland.
Intern identifierare: SLSO 2024-1435
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185000 Hörapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Upphandling av hörapparater till region Stockholm och Gotland.
Intern identifierare: 75
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav alla anbudsområden
Intern identifierare: 76
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1: IÖ- apparat, avancerad - uppladdningsbar
Intern identifierare: 78
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 2: IÖ- apparat, avancerad - knappcellsbatteri
Intern identifierare: 100
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 3: IÖ- apparat, mellan
Intern identifierare: 101
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 4: BÖ- apparat, avancerad - uppladdningsbar
Intern identifierare: 102
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 5: BÖ- apparat, avancerad - knappcellsbatteri
Intern identifierare: 103
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 6: BÖ- apparat, mellan
Intern identifierare: 104
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 7: Hörapparat med extern hörtelefon - uppladdningsbar
Intern identifierare: 105
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 8: Hörapparat med extern hörtelefon - knappcellsbatteri
Intern identifierare: 106
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 9: Hörapparat för grav hörselnedsättning (SP, UP) - uppladdningsbar
Intern identifierare: 107
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 10: Hörapparat för grav hörselnedsättning (SP, UP) - knappcellsbatteri
Intern identifierare: 108
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Anbudsområde 11: Hörapparat, barn - uppladdningsbar
Intern identifierare: 109
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Anbudsområde 12: Hörapparat, barn - knappcellsbatteri
Intern identifierare: 110
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Anbudsområde 13: Bimodal hörapparat
Intern identifierare: 111