See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aktiva hörselskydd med talkommunikation samt tillbehör till befintlig kommunikationsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Räddningstjänsten i Halmstads inköpsbehov av aktiva hörselskydd med talkommunikation samt tillbehör till befintlig kommunikationsutrustning. Välkomna med anbud!
Intern identifierare: RN 2024/00060
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32570000 Kommunikationsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32572000 Kommunikationskablar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000