2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar profilprodukter och profilkläder till Mälarenergi för internt och externt bruk.
Intern identifierare: 2025/22
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18530000 Presenter och priser, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000