Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VAN-tjänst
Referensnummer: 2021/1504
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48444100 Faktureringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar VAN-tjänst för att ta emot och skicka elektroniska meddelanden såsom fakturor, order, prislistor m.m., leverantörsportal samt skanning och tolkning av fakturor. Upphandlingens omfattning, krav och villkor framgår av upphandlingsdokumenten som helhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48444100 Faktureringssystem, 79999000 Skanning och fakturering, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen