23516-2022 - ResultatSverige-Göteborg: Tryckta kuvert
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckta kuvert
Referensnummer: 299/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199710 Tryckta kuvert
II.1.4.
Kort beskrivning
Förvaltningen för Inköp och upphandling i Göteborg genomför nu en ramavtalsupphandling omfattande vitkuvert, brunkuvert med fönster och utan fönster samt provsäckar och expanderpåsar med en uppskattad total beställningsvolym på ca 3 500 000 miljoner kronor.
Låter detta som en intressant affär för er?
Välkommen att lämna anbud enligt anvisningar i detta Upphandlingsdokument!
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalet omfattar
Kuvert med tryck såsom logo och text. Provpåsar, expanderpåsar och fönsterkuvert är några exempel av upphandlingens Varor.
Ramavtalet omfattar inte
Tryck på andra produkter än kuvert ingår ej i denna upphandling.