23523-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Antenner och reflektorer – Antenn GMS-2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAntenn GMS-2
BeskrivningProcurement of the development and delivery of one radar, with options of up to another three radars.
Intern identifierare23FMVU9553
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32352000 Antenner och reflektorer
Ytterligare klassificering (cpv): 32532000 Parabolantenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAntenn GMS-2