235306-2018 - ÄndringSverige-Östhammar: Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandredskap och tjänster
Referensnummer: KS-2018-332
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för köp av brandredskap och tjänster.