Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omhändertagande av rötat slam Alingsås kommun (version 2)
Referensnummer: 2022.451 (version 2) SBN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90513600 Avlägsnande av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Omhändertagande av rötat slam i Alingsås kommun
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen