2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurangtjänster
Beskrivning: Stadsledningskontoret, Göteborgs stad, genomför en ramavtalsupphandling av restaurangtjänster till Börsen vid Gustaf Adolfs Torg. Tjänsten som efterfrågas är frukostar, luncher, middagar och mottagningar för representation. Leverantören ska kunna leverera både enklare och högkvalitativa restaurangtjänster anpassade för olika tillfällena.
Intern identifierare: N050U26-117
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Bilaga 2 upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55310000 Restaurangserveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Restaurangtjänster