Huvudsaklig CPV-kod 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Systemstöd som skall stödja universitetets arbete i att säkerställa ett effektivt, kvalitetssäkrat och verksamhetsanpassat arbetssätt för planering och uppföljning.