235489-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Kontorsmöbler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontorsmöbler
BeskrivningRamavtal för skrivbord, skrivbordsskärmar och skrivbordsstolar till Högskolan Västs campus i Trollhättan.
Intern identifierareHV 2024/242
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningRamavtal för kontorsmöbler - skrivbord, arbetsstolar och väggskärmar.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på anbudsgivare
BeskrivningKrav på anbudsgivare. Fylls i om ESPD inte används.