235547-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI- Defibrillator till Ambulansen
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI- Defibrillator till Ambulansen
BeskrivningInbjudan till leverantörspresentation
Intern identifierareUPPH2025-00078
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar