Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Mängd: 23 400 kvadratkilometer
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/03/2024
Slutdatum för varaktighet: 28/02/2030
Värde