235642-2021 - ÄndringSverige-Solna: Trycksaker och tillhörande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaterial och Trycksaker
Referensnummer: UH-2021-29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kontorsmaterial och trycksaker.