235643-2021 - ÄndringSverige-Lidköping: Personbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon
Referensnummer: 2021-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av fordon för samtliga kommuner i Skaraborg.