2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flygtjänster för sälinventering
Beskrivning: Upphandling av flygtjänster i samband med sälinventering
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34700000 Flygplan och rymdfarkoster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106149:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60445000 Flygtjänster