Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI — Scheduling/Online Booking and Ticket Management for Guided Tours and Events, Point of Sale with Webshop Integrations
Referensnummer: NM2021/232
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet
II.1.4.
Kort beskrivning
The purpose of this RFI is to gather information which can broaden the area of suppliers to gain a larger overview of the market.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Request for Information regarding scheduling/online booking and ticket management for guided tours and events, point of sale with Webshop Integrations.