235775-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Ortopedtekniska produkter 2023
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopedtekniska produkter 2023
BeskrivningOrtopedtekniska produkter
Intern identifierareRB2023-0310
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningOTC
Intern identifierareOrtopedtekniska produkter 2023