See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marktjänster och grönyteskötsel
Beskrivning: Uppdraget avser trädgårdsskötsel, gräsklippning samt slänt- och vägkantsklippning (markskötsel) gällande Sysavs anläggningar. Upphandlingen är uppdelade i delområden.
Intern identifierare: 2023-105
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Allmän information och administrativa villkor