2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts med taxi
Beskrivning: Upphandlingen avser skolskjuts med taxi för Höörs Kommun.
Intern identifierare: BUN-2025-00114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skolskjuts med taxi