235916-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Drift, underhåll och service av hissar och garageportar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift, underhåll och service av hissar och garageportar
BeskrivningUppdraget avser drift, underhåll och service av hissar och garageportar.
Intern identifierareFV-24/0016
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 45313100 Hissinstallationer, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Titellägsta pris