See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och tillbehör - V6
Beskrivning: Kommunalförbundet Göliska IT inbjuder till att lämna anbud i upphandling av ramavtal avseende mobiltelefoner, tillbehör samt tillhörande tjänster för kommunerna Götene, Lidköping, Skara, Essunga, Grästorp och Vara samt bolag.
Intern identifierare: GLS 2026/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
Ytterligare klassificering (cpv): 32252100 Mobiltelefoner med handsfree
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: ,
Intern identifierare: 1270571-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1270573-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pris
Intern identifierare: 1270574-2