2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsoperatör
Beskrivning: Syftet är att upphandla en kommunikationsoperatör som kan leverera en modern, driftsäker och kostnadseffektiv kommunikationsinfrastruktur. Upphandlingen ska säkerställa hög kvalitet, god service och långsiktigt värde för oss och våra hyresgäster.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001