235999-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggarbetsmiljösamordnare (BAS-U) till projekt Gerstaberg.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggarbetsmiljösamordnare (BAS-U) till projekt Gerstaberg.
BeskrivningTvå stycken Byggarbetsmiljösamordnare (BAS-U) till projekt Gerstaberg. Uppdraget är ett konsultuppdrag som byggarbetsmiljösamordnare ( Handläggare BAS-U) inom Projekt Gerstaberg, Ostlänken. Detta innebär att konsulten kommer att arbeta som resursförstärkning i beställarens projektorganisation.
Intern identifierareKOM-420301
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelResurskonsult A
BeskrivningByggarbetsmiljösamordnare ( Handläggare BAS-U) inom Projekt Gerstaberg, Ostlänken. Detta innebär att konsulten kommer att arbeta som resursförstärkning i beställarens projektorganisation.
Intern identifierareResurskonsult A
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelResurskonsult B
Intern identifierareResurskonsult B