2. Förfarande
Förfarande
Titel: Järnklorid
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att leverera Järnklorid till Beställarens produktionsanläggningar
Intern identifierare: ABV 2023/0470
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Järnklorid (1)