2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mark-VA-konsulter
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande Mark- och VA-konsulttjänster.
Intern identifierare: 2025/95
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär, mark- och VA-konsult
Intern identifierare: 1843487-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa Föreskrifter
Intern identifierare: 1843538-1