236179-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsovård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av tjänster för företagshälsovård till Söderköpings kommun och kommunalägda bolaget Ramunderstaden AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111639:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1+1 år