236278-2022 - ÄndringSverige-Gävle: Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
E-handelssystem Avesta
Referensnummer: GNU 2022/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Molnbaserad e-handelstjänst med tillhörande produkter och tjänster till Avesta kommun med dess förvaltningar, samt kommunala bolag och förbund.
Uppdraget avser tillhandahållandet av, och ett helhetsansvar för, tjänsten med dess tillhörande produkter och tjänster.