See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Göteborg – DIS Byggledare betong inom Västlänken, projekt Korsvägen
Beskrivning: Byggledare byggnadsverk, betong, till Västlänken, projekt Korsvägen
Intern identifierare: KOM-419219
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Göteborg – DIS Byggledare betong inom Västlänken, projekt Korsvägen