See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal arboristtjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar arboristtjänster.
Intern identifierare: 23/59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77341000 Beskärning av träd
Ytterligare klassificering (cpv): 77211300 Trädröjning, 77211400 Trädfällning, 77211500 Trädvård, 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall tjänster