236392-2023 - ÄndringSverige-Ludvika: Skogsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsskötsel och skogsvård Falun
Referensnummer: GNU 2023/12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77231000 Skogsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för löpande avrop av Skogsskötsel och Skogsvård till Falu kommun.
Upphandlingen är indelad i två avtalsområden, anbudsgivare kan lämna anbud för ett eller båda avtalsområdena.