2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spare cryo cooler
Beskrivning: Spare cryo cooler
Föregående meddelande: 636761-2023
Intern identifierare: 2023/2294
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar Engelska