Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI inför upphandling av Exoskop
Referensnummer: 2023-O001058
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33162100 Utrustning för operationssalar
II.1.4.
Kort beskrivning
Inför kommande upphandling av Exoskop genomför Region Skåne en RFI (Request for information).
Genom denna RFI önskar vi att utveckla, kvalitetssäkra och förbättra vår kravspecifikation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 33160000 Operationsteknik, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 38510000 Mikroskop
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen