See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre fastighetsstskötsel
Beskrivning: Yttre fastighetsskötsel av grönytor samt fler tillkommande tjänster på Vafabmiljö's områden. Arbetet inkluderar bland annat gräsklippning, trimning, slyröjning, fällning av träd, plockning av skräp, lagning av staket samt snöröjning för hand.
Intern identifierare: 2025/145-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1672269
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1672271
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1673184
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 1
Intern identifierare: 1672272
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 2
Intern identifierare: 1672273