See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Lokalvård Älvsbyn, Arjeplog, Pajala och Vittangi
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal på lokalvård för leverans till Region Norrbotten och omfattar delområdena Älvsbyns hälsocentral och folktandvård, Arjeplog hälsocentral och folktandvård, Pajala hälsocentral samt Vittangi.
Intern identifierare: 25/76
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911200 Städning av byggnader, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000