236606-2021 - ÄndringSverige-Norrtälje: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Enstaka platser enl. LSS 9§
Referensnummer: UH-2021-104
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Enstaka platser enligt LSS