236618-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Tjänster avseende fast egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Transaktions-, Rådgivnings- och Värderingstjänster för fastigheter
Referensnummer: LOC 2020-0537
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70000000 Tjänster avseende fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för Transaktions-,Rådgivnings- och Värderingstjänster för fastigheter.