236627-2021 - ÄndringSverige-Norrköping: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster Oxelbergen
Referensnummer: UH-2021-36
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköping Norrevo Fastigheter AB inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av avtal gällande Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs som ska utföras i området Oxelbergen i Norrköpings kommun. Upphandlingen omfattar skolor, förskolor, idrottshallar, kontorslokaler och äldreomsorg. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.