See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm Särskilt boende
Beskrivning: Uppdraget består av ett totalåtagande för tillhandahållande av en tjänst för trygghetsskapande teknik till särskilt boende. Upphandlingen avser implementation/införandeplanering, leverans, driftsättning, integrationer, funktionsprovning, utbildning och support av ett komplett och fullt fungerande tjänst.
Intern identifierare: VON/2025:00049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trygghetslarm Särskilt boende